Wesele… to nie tylko muzyka do tańca ale odpowiednia realizacja stałych punktów przyjęcia weselnego takich jak: powitanie, tort, podziękowania i wiele innych wydarzeń weselnych.

Przysłowie mówi „diabeł tkwi w szczegółach” a doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, pozwoliło mi wyłapać tak istotne niuanse o których zapewne nawet Państwo nie myśleli.

Gwarantuję że dołożę wszelkich starań aby te szczegóły zostały omówione z Państwem i ustalimy scenariusz tak aby wszystko było perfekcyjnie dopracowane.

Spotkam się z Państwem bezpłatnie i niezobowiązująco. Przedstawię pełną ofertę jak i odpowiem na wszelkie pytania. Doradzę i omówię wszystkie istotne kwestie dotyczące przebiegu wesela doboru muzyki i dodatkowych atrakcji.

Pracując w pojedynkę lecz na wielu płaszczyznach prowadzę wesela na najwyższym poziomie.  Jako DJ- z ogromnym doświadczeniem i zasobem oryginalnych płyt CD, muzyka lat 70,80,90 jak i obecnie panujące trendy muzyczne, zadbam o wyśmienitą zabawę na parkiecie. Konferansjer - perfekcyjnie dobiorę słowa i w tonie odpowiednim do nastroju chwili, podam wyborną polszczyzną, tak by wszystko zostało zrozumiane. Wodzirej- zachęcę gości do zabawy na parkiecie, poprowadzę wspólne tańce i zainspiruje gości do udziału w zabawach i konkursach, a młodą parę przeprowadzę przez oczepiny i podziękowania. Muzyka na żywo oraz potężna dawka dowcipów  – Rozweseli i sprawi że śmiechom nie będzie końca, a dodatkowo – za pomocą folklorystycznej choreografii, przyjemnych brzmień gitary i  w ciągu paru minut mogę zamienić Wasze wesele w przednią biesiadę.

Na życzenie mogę stworzyć także stronę internetową Waszego wesela, za pomocą której przekażecie gościom wszelkie informację bez konieczności odbywania długich rozmów telefonicznych. Jak i podzielicie się fotografiami. Goście będą mogli za pomocą tej strony przesyłać wam życzenia i dedykować piosenki które potem pojawią się na weselu.

Całość nagłośnię za pomocą sprzętu wysokiej mocy i bardzo dobrej jakości jak i wzbogacimy efektami świetlnymi a także udostępnimy projektor jeżeli planujecie pokaz filmów lub fotografii. Opcjonalnie udekoruję salę światłem.

Oferuję też ciężki dym do pierwszego tańca, tzw taniec w chmurach

Avalanche Beauty Group

533 340 456

info@mirekgrajek.pl